• Choose your guide:

      Podpora Windows Phone

      Windows Phone zařízení není nutné aktivovat.

      Windows Phone má velmi uzavřený OS, což znamená lepší stabilitu a zabezpečí, ale bohužel to znamená také to, že neexistuje žádný nástroj, který by dovoloval úplnou správu obsahu mobilního telefonu. Díky pár nástrojům lze spravovat soubory, ale bohužel kontakty, zprávy a ostatní tak jednoduše spravovat nelze.

      Udělali jsme maximum pro podporu Windows Phone zařízení a díky tomu MOBILedit umí přečíst kontakty z telefonu skrze Bluetooth. Skrze Bluetooth umí také kontakty zapisovat. Bohužel je nemožné kontakty spravat online jako například u Android telefonů, nicméně díky pluginům Phone Copier Express nebo Data Transfer to udělat lze.

      Ke spárování je potřeba stáhnout ovladač pro Windows, speciálně pro Vaše zařízení. Ovladač se dá stáhnout ze stránek výrobce a nebo je ke stažení zde. Používáme veškeré možnosti ke komunikaci s Windows Phone telefony. Z důvodu systémových limitací budete schopný provádět následující: 

      • Číst kontakty z telefonu pomocí Bluetooth
      • Zapisovat kontatky pomocí kabelu a našich ovladačů
      • Spravovat Vaše soubory

      Není doporučeno mít nainstalován software s názvem Zune na vašem počítači. Tento software zablokuje připojení vašeho zařízení s MOBILeditem.

      Updated: 05 Jan 2017 07:35 AM
      Helpful?  
      Help us to make this article better
      0 0